Sikeres komplex vizsgák

Utolsó módosítás: 2020. augusztus 31.

A Neveléstudományi Doktori Iskola másodéves doktoranduszai 2020.08. 27-e és 29-e között sikeres komplex vizsgákat teljesítettek.

A három nap során - a járványügyi helyzet miatt hibrid formában - 20 doktorandusz tett vizsgát, összesen 60 elméleti feleletet és 20 disszertációs bemutatót teljesítve.
A hallgatók a Líceum épületében teljesítették a vizsgát az NTDI titkárának és ügyvivőjének felügyelete mellett, a vizsgabizottságok tagjai pedig otthonaikban, online csatlakoztak az eseményhez.
Intézményünk oktatói és az országosan elismert külső tagok minden vizsgázó teljesítményét megfelelt minősítéssel illették, így mind a 20 doktorandusz megkezdheti a képzésének második, disszertációs szakaszát.
A technikai lebonyolításban az Informatikai Igazgatóság és a Líceum Televízió munkatársai voltak segítségünkre, munkájukat ezúton is köszönjük!
A vizsgázóknak gratulálunk és sok erőt, kitartást kívánunk a második képzési szakasz követelményeinek teljesítéséhez!