Prof. Falus Iván Prima Primissima-díjas

Utolsó módosítás: 2019. október 12.

Nagy örömmel tájékoztatjuk Önöket arról, hogy Prof. Dr. Falus Iván,doktori iskolánk alapító törzstagja, egyetemünk Professor Emeritusa Prima Primissima-díjban részesült a Magyar oktatás és köznevelés kategóriában. A díjhoz és a díjazást megalapozó életműhöz ezúton is tisztelettel gratulálunk!

A Prima Primissima Díjátadó Gálát felvételről az M5 televíziós csatorna sugározta. A felvétel megtekinthető itt:

A Prima Primissima küldetése, hogy példaképeket állítson a társadalom elé: azokat a kiválóságokat, akiknek teljesítménye, emberi tartása, értékrendje követendő lehet mindannyiunk számára.

Az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Doktori Iskolája büszke arra, hogy Prof. Dr. Falus Iván a kezdetektől aktív részese munkánknak és országosan is elismert tudományos munkássága mellett emberi tartásával, személyiségével mindannyiunk számára példát mutat.

Munkájához további sikereket és jó egészséget kívánunk!