Nagyné Klujber Márta doktori védése

Az Eszterházy Károly Egyetem Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanácsa és az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Doktori Iskola Tanácsa tisztelettel meghívja Önt Nagyné Klujber Márta doktori értekezésének nyilvános vitájára.

Helyszín: Líceum, 214-es könyvtári terem (Eger, Eszterházy tér 1.)
Időpont: 2019. július 15. 10.00

A benyújtandó értekezés címe: A mozgásterápiás eljárások iránti igények és azok igénybevételének lehetőségei a pedagógiai szakszolgálati intézményekben
Témavezető: Dr. Estefánné dr. Varga Magdolna

A dolgozat és a tézisek megtekinthetők itt: http://disszertacio.uni-eszterhazy.hu/71/

A Doktori Bíráló Bizottság összetétele:
Elnök: Komenczi Bertalan, PhD, Professor Emeritus, EKE
Pótelnök: Falus Iván, DSc, Professor Emeritus, EKE
Opponens: Dávid Mária, PhD, főiskolai tanár, EKE
Opponens: Jászi Éva, PhD, egyetemi docens, SZE
Pótopponens: Hanák Zsuzsa, PhD, főiskolai tanár, EKE
Tag: Feketéné Szabó Éva, PhD, főiskolai tanár, SE-PAK
Tag: Kolozsvári Csaba, PhD, óraadó SZE
Póttag: Erdei Róbert, PhD, adjunktus, EKE
Titkár: Dienes Nikolett, az NTDI titkára, EKE (szavazati joggal nem rendelkezik)
Póttitkár: Gortva János, az NTDI ügyvivője, EKE (szavazati joggal nem rendelkezik)

Prof. Dr. Romsics Ignác s.k.       Prof. Dr. Pukánszky Béla s.k.       Prof. Dr. Bárdos Jenő s.k.
EDHT elnöke                                     NTDI vezetője                        NTDI programigazgatója

Eger, 2019. június 1.