Lanszki Anita doktori értekezésének műhelyvitája

Az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Doktori Iskola Tanácsa tisztelettel meghívja Önt Lanszki Anita doktori disszertációjának műhelyvitájára.

Helyszín: Eszterházy Károly Egyetem Líceum (Eger, Eszterházy tér 1.) 112-es terem
Időpont: 2018. február 13. 10 óra

Az értekezés témája: A digitális történetmesélés mint tanulásszervezési eljárástanulástámogató és kompetenciafejlesztő hatása az oktatási folyamatban
Témavezető: dr. Ollé János
A disszertáció elérhető: Letölthető dokumentum

A Bíráló Bizottság összetétele:
Elnök: Komenczi Bertalan, professor emeritus, egyetemi tanár (EKE Médiainformatikai Intézet)
Opponens: Buda András, egyetemi adjunktus, PhD (Debreceni Egyetem, Bölcsészettudományi Kar, Neveléstudományi Intézet)
Opponens: Turcsányi-Szabó Márta, egyetemi docens, PhD (ELTE Informatikai Kar, Média- és Oktatásinformatika Tanszék)
Tag: Hülber László, tudományos munkatárs, PhD
Tag: Molnár György, egyetemi docens, PhD (BME Műszaki Pedagógiai Tanszék)
Titkár: Szép Beáta, főiskolai docens, PhD (EKE Idegen Nyelvi Kommunikációs Intézet)

Eger, 2018. január 25.

Prof. Dr. Pukánszky Béla s.k.
az NTDI vezetője

Prof. Dr. Bárdos Jenő s.k.
az NTDI programigazgatója