Gortva János disszertációjának nyilvános vitája

Utolsó módosítás: 2020. március 27.

Az Eszterházy Károly Egyetem Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanácsa és az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Doktori Iskola Tanácsa tisztelettel meghívja Önt Gortva János doktori értekezésének nyilvános vitájára.

Helyszín: Líceum, 112-es könyvtári terem (Eger, Eszterházy tér 1.) - a rendkívüli helyzet fennállása esetén a doktori védést különleges eljárásrend alapján online nyilvános formában bonyolítjuk. Ennek részleteiről később adunk tájékoztatást. Az online védésről szóló tájékoztatás itt olvasható.
Időpont: 2020. március 28. 9.30

A benyújtott értekezés címe: A pásztói polgári fiúiskola regionális szerepének vizsgálata 1895 és 1920 között

Témavezető: Kovácsné dr. habil. Nagy Emese

A dolgozat és a tézisek megtekinthetők itt: http://disszertacio.uni-eszterhazy.hu/77/

A Doktori Bíráló Bizottság összetétele:
Elnök: Schwendtner Tibor, DSc, egyetemi tanár, EKE
Pótelnök: Bognár József, PhD, dr. habil., egyetemi tanár, EKE
Opponens: Albert Gábor, PhD, dr. habil., egyetemi docens, Kaposvári Egyetem
Opponens: Nóbik Attila, PhD, dr. habil., egyetemi docens, SZTE
Pótopponens: Hegedűs Judit, PhD, egyetemi docens, NKE
Tag: Szabolcs Éva, PhD, dr. habil., Professor Emerita, ELTE
Tag: Nahalka István, CSc, dr. habil., ny. egyetemi docens, ELTE
Póttag: Ugrai János, PhD, dr. habil., egyetemi docens, EKE
Titkár: Orgoványi-Gajdos Judit, PhD, egyetemi adjunktus, EKE
Póttitkár: Racsko Réka, PhD, egyetemi adjunktus, EKE

Prof. Dr. Romsics Ignác s.k.                 Prof. Dr. Pukánszky Béla s.k.                      Prof. Dr. Bárdos Jenő s.k.
EDHT elnöke                                       NTDI vezetője                                               NTDI programigazgatója

Eger, 2020. 03. 07.